EDITORIJAL
Poruči & preuzmi na marketu

Proizvode istaknutih izlagača možeš preuzeti besplatno 12.-13. oktobra na Sava promenadi!

-20% na kupovinu Visom kod domaćina Komuna kutka

Otkrij domaći brend Sanjar

Osveži ormar sa handmade majicama, cegerima i bedževima sa motivima tvojih omiljenih ličnosti. Sa 20% popusta uz plaćanje Visa karticom.

ISKORISTI POPUST

Pažnja

Bez troškova dostave i 20% popusta!

Poruči svoje željene proizvode online bez troškova dostave + ostvari 20% popusta na sve Premijum proizvode uz plaćanje Visa karticom.

Poruči na Komuni

Udobnost za hladne zimske dane

Sveće i svećnjaci

Umesto hemikalija i veštačkih mirisa odaberite ručno rađene sveće od pčelinjeg voska. One ne samo da stvaraju prijatnu atmosferu, već su i prirodan izvor svetlosti koji pročišćava vazduh u svakom prostoru.

Istraži ponudu

Zaista izazovite svoje najbliže... A možda i sebe.

Brainy Beasts

Zaboravite na dosadne ekrane i pasivno provođenje vremena sa najbližima. Ručno rađene drvene mozgalice od brenda Brainy Beasts su savršeno rešenje za razvijanje kreativnosti i logičkog razmišljanja dok se zabavljate.

Poruči odmah

Saznaj više o Komuni

Da li znaš da postoji srpski Etsy?

Online prodaja

28. мај 2024.

Da li znaš da postoji srpski Etsy?

Pročitajte sada
eCommerce destinacija za ručno rađene proizvode
Naš sajt je vaša destinacija za posebne ručno rađene proizvode malih domaćih brendova koji su posebni i nedostupni drugde. S ponosom predstavljamo širok asortiman proizvoda, uključujući prirodnu kozmetiku, visokokvalitetnu odeću, ručno rađeno posuđe, mirisne sveće i domaću hranu. Uronite u svet posebnosti i kvaliteta, podržavajući domaće proizvođače i uživajući u proizvodima koji su pažljivo stvoreni sa strašću i ljubavlju.
Isprobajte ručno rađene proizvode uživo
Na Komuna marketu, imate priliku da sve ručno rađene proizvode isprobate uživo i upoznate se sa njihovim talentovanim proizvođačima. Dođite i otkrijte bogat asortiman, uključujući prirodnu kozmetiku, visokokvalitetnu odeću, ručno rađeno posuđe, mirisne sveće i domaću hranu. Upoznajte proizvođačee koji stoje iza ovih posebnih komada, saznajte više o procesu proizvodnje, i uživajte u festivalskom iskustvu koje Komuna market pruža.
Gde za vikend?
Komuna Market je idealno mesto za porodicu i prijatelje koji žele da provedu kvalitetan vikend uživajući u ručno rađenim proizvodima, lokalnoj hrani i živoj muzici. Uz bogat sadržaj za decu, uključujući kreativne radionice i igre, Komuna Market nudi jedinstveno iskustvo za sve uzraste. Posetite nas ovog vikenda i otkrijte savršen spoj zabave, opuštanja i kupovine na jednom mestu.