Suva planina / Trem - Art Print

Veličina ilustracija i fotografija
Ilustracija štampana na papiru - 180gr/m². Papir i štampa visokih standarda. Dolazi u pakovanju u obliku tube. *ilustracije se prodaju bez ukrasnih ramova
Svaka potvrđena porudžbina biće poslata na navedenu adresu u dogovorenom roku.
Pravo na povraćaj sredstava: Korisnici imaju pravo da zatraže povraćaj sredstava u određenim situacijama u skladu sa zakonom o trgovini Republike Srbije. Uslovi za povraćaj sredstava: Povraćaj sredstava može se odobriti u sledećim slučajevima: Proizvod nije ispravan ili ne odgovara opisu. Proizvod nije stigao u razumnom roku (14 dana) ili je izgubljen tokom isporuke. Pravo na zamenu artikala: Korisnici imaju pravo da zatraže zamenu proizvoda u određenim situacijama u skladu sa Politikom zamene artikala. Uslovi za zamenu artikala: Zamena artikala može se odobriti u sledećim slučajevima: Proizvod nije ispravan ili ne odgovara opisu. Proizvod je stigao oštećen ili je izgubljen tokom isporuke. Korisnik zatraži zamenu proizvoda umesto povraćaja sredstava.
Ilustracije - Žarko Tošev
DESPOTOVAC, RS
    REČ AUTORA: "Ja sam Žarko Tošev. Ovde ćeš pronaći ilustracije inspirisane Srbijom, ali i drugim temama koje sam poželeo da ilustrujem. Kako sam počeo da se bavim ilustrovanjem? Želeo sam da svoju ljubav prema dizajnu podignem na jedan viši nivo, tako da moji autorski radovi dobiju konkretnu primenu. Dogodilo se da sam u tom trenutku opremao svoj životni prostor i tragao za detaljima koji će ga upotpuniti i učiniti domom. Tako sam došao na ideju da svoje dizajnerske radove pretvorim u ilustrovane printove. Ilustrujem gradove, planine, životinje, ali rado i apstraktne motive kao i motive za najmlađe. Radove karakterišu zanimljive forme i raznolikost kolorita što ilustracije čini savršenim detaljem u svakom enterijeru. Štampam ih u različitim dimenzijama, na različitim medijima za štampu. Vrlo brzo postale su popularne među onima koji tragaju za modernim dizajnom i žele da svoj životni ili radni prostor oplemene i personalizuju."
    Učinite svoj životni ili radni prostor prijatnim i dobrodizajniranim uz ilustrovane printove.