ATAR - Monogram 50g - svežina prirode

ATAR "Polja sunca" odiše toplim zemljanim notama, slatkim kao pšenica, suncokret i svež povetarac. Prirodna svežina u mirisu zlatnih polja.

Izbor pakovanja:
Monogram 50g - sadrži 1 proizvod i slovo po izboru ( u napomeni ). -Mirisni herbarijum MCR Craft je JEDINSTVEN ručno izrađen, što znači da može doći do malih varijacija u boji i dizajnu. -Možete ga POSTAVITI gde god želite, a idealni su za ladice, ormare, komode, konzole, radni sto, ručke u kupatilu i kuhinji, noćni ormarić, praznične dekoracije, ukras na jelci i bilo koje drugo mesto gde biste želeli da dodate suptilan miris i lepotu. -Ovaj proizvod je izuzetno svestran i PRIKLADAN je POKLON za različite prilike. Bez obzira radi li se o rođendanu, proslavi ili posebnom trenutku, ovo je idealan poklon koji će sigurno obradovati svakoga. -Iako se mirisni herbarijum MCR Craft -a sastoji od prirodnih supstanci, treba IZBEGAVATI mesta do kojih mogu doći kućni ljubimci i mala deca. Ne preporučuje se kao osveživač automobila tokom letnjih meseci, jer tačka topljenja ovom biljnom vosku je od 45 - 50C°. -Mirisno trajanje 3 - 5 meseci.
MCR Craft obezbeđuje pouzdanu dostavu POST EXPRESSOM kako biste brzo uživali u našim herbarijumima. Naši uslovi dostave su pažljivo osmišljeni kako bi vam pružili siguran i efikasan transport. Za to su neophodni ime i prezime, puna adresa i br. kontakt telefona primaoca.
MCR Craft se obavezuje na zadovoljstvo svojih klijenata. Ukoliko imate bilo kakav problem, naša politika reklamacije je fokusirana na brzo rešavanje, uz poštovanje i pružanje podrške kako bismo zajedno očuvali kvalitet naših proizvoda. malacvetnaradionica@gmail.com
MCR Craft - Osveži svoje srce, daruj mirisnu umetnost
Aleksandrovo, RS
    Dobrodošli u svet MCR Craft, gde se umetnost susreće sa prirodom, a strast leži u stvaranju prirodnih mirisnih osveživača od sojinog voska i prirodnih eteričnih ulja, ukrašenih sa pregršt osušenih biljaka, sušenim voćem i celim začinima koji ih pretvaraju u mala umetnička dela. Svaki proizvod nosi priču biljke koja je pažljivo sačuvana, čineći svaki herbarijum jedinstvenim. Otkrijte lepotu prirode kroz naše detaljno izrađene kreacije i doživite spoj tradicije i savremenog dizajna. MCR Craft je više od brenda - to je iskustvo koje delimo s vama, pružajući vam komadić prirode u vašem domu.
    Naša poslovna politika teži pravičnosti, inovacijama i ideji da sačuvamo čari prirode kao što se i čitav svet okrenuo održivom načinu razmišljanja. Hvala na želji da taj svet bude veći.