INUI Pillow Flower Aromatherapy Linen Spray 50ml

Sprej za posteljinu na bazi organskih etarskih ulja lavande, vetivera, tamjana, ilang-ilanga, mandarine, bergamota i lista gorke narandže

Etarska ulja su mirisne, lako isparljive i potpuno prirodne supstance složenog sastava, koje se dobijaju destilacijom ili specifičnim metodima ekstrakcije iz različitih delova aromatičnog bilja. Zahvaljujući svojoj kompleksnoj hemijskoj strukturi, svako etarsko ulje odlikuje širok spektar primene.Lavanda (Lavandula angustifolia)Još od vremena drevnih civilizacija, etarsko ulje lavande poznato je po svom umirujućem I pročišćujućem dejstvu. Pillow Flower sadrži etarsko ulje gorske lavande koja se razlikuje po kvalitetu i delotvornosti od drugih vrsta ove biljke, pre svega zahvaljujući visokom procentu hemijskih jedinjenja linalil-acetata i linalola. Vetiver (Chrysopogon zizanioides)Indijska trava, vetiver, iz čijeg se korena ekstrahuje etarsko ulje, koristi se u narodnoj medicini širom sveta kao sredstvo protiv nesanice jer opušta mišiće, otklanjajući napetost i nervozu. Svojim mirisom vetiver unosi svežinu divljeg bilja u vašu spavaću sobu.
Za slanje paketa koristimo kurirske službe Post Express i Bex Express.
Zamena u slučaju oštećenja proizvoda u transportu Poštovani kupci, da biste ispunili uslov za zamenu proizvoda potrebno je da nas odmah kontaktirate i vratite nam oštećeni proizvod u originalnom pakovanju. Zamenu ćemo izvršiti u roku od 3 radna dana po prijemu oštećenog artikla. Ukoliko se dogodi da artikal nemamo na stanju, garantujemo vam povrat novca. Replacement in case of product damage during transportation Dear customers, to qualify for a product replacement, please contact us immediately and return the damaged product to us in its original packaging. We will process the replacement within 3 business days upon receiving the damaged item. If the item is out of stock, we guarantee a refund.
INUI
    INUI Svet nežnog bilja INUI je beogradski kozmetički kraft brend koji čuva darove originalnih apotekarskih receptura, nastavljajući žensku tradiciju jedne porodice. Svi INUI proizvodi pripremljeni su ručno u našoj apotekarskoj laboratoriji, u malim serijama, od pažljivo odabranih kvalitetnih sirovina sertifikovanog porekla. INUI manufaktura se ne oslanja na gotove baze. Svoje formule razvijamo sami, i možemo da garantujemo poreklo svakog pojedinačnog sastojka u našim proizvodima. INUI apotekarska kozmetika ne sadrži parabene, silikone, alkohol, lanolin, propilen glikol, fenoksietanol, hidrohinon, dimetikon, sintetičke mirise, boje i konzervanase. About Us INUI A World of Tender Plants INUI was born as a Belgrade based craft brand to futureproof the gifts of our original apothecary preparations, and continue the woman-made legacy of a family tradition. All INUI products are hand-made in our pharmaceutical laboratory, in small batches, from carefully selected raw materials of certified origin. We provide the option of tailoring our products to your individual demands. INUI handmade products do not rely on ready-made basis. We develop our own formulas, and we can guarantee the origin of each individual ingredient used in our products. INUI apothecary cosmetics do not contain parabens, silicones, alcohol, lanolin, propylene glycol, phenoxyethanol, hydroquinone, dimethicone, artificial fragrances, colouring or preservatives.
    Naš kreativni INUIVERZUM čine INUI apotekarska kozmetika i INUI aromaterapija. Nesputana kreativnost INUIVERZUMA spaja umetnost personalizovane nege i radoznalu otvorenost za ženske zanatske tradicije. INUI je brend u čijem srcu leži posvećenost autentičnom stvaralaštvu, umetnosti, očuvanju prirode, zaštiti životinja, razmeni ideja, zanatskoj proizvodnji, sindikalizmu, kao i okrenutost originalnom, samoniklom i spontanom životu koji buja svuda oko nas. INUI je vrt snova o nežnijem, boljem i usklađenijem svetu. Our creative INUIVERSE consists of INUI APOTHECARY COSMETICS and INUI AROMATHERAPY lines. The unbridled creativity of the INUIVERSE fuses the art of personalized care and an attitude of open curiosity towards women‘s craft traditions. INUI is a brand committed to craft manufacture, authentic creativity, art, nature, animal well-being, the exchange of ideas and syndicalism. INUI thrives with a passion for the original, self-propagating and spontaneous life which blooms all around us. INUI is a dream garden inspired by a vision of a tender, compassionate and harmonious world.