Svilena marama, unikat - eksplozija boja

čista svila tipa Ponge 5 oslikano vodenobaznim bojama za svilu dimenzije 55x55cm

Kada da želite da ugodite sebi ili poklonite nešto posebno i jedinstveno Vama dragoj osobi  JS.marame mogu biti rešenje.  Pored marama koje su trenutno dostupne, možete me kontaktirati da osmislimo maramu sa bojama i motivima koje želite. JS.marame mogu biti i naknadno personalizovane u skladu sa Vašim željama.  materijal - 100% čista svila, ručno oslikano bojama za svilu dimenzije - 55x55cm pakovanje - namenski brendirana kartonska kutija održavanje - ručno pranje u blagom rastvoru sapunice, peglati sa naličja Dostava PostExressom o trošku kupca, lično preuzimanje moguće na Novom Beogradu.
Dostava u vidu otkupne posiljke PostExressom, o trošku kupca. Lično preuzimanje moguće na Novom Beogradu u krugu Opstine Novi Beograd, Fontane i Novog Merkatora.
Ukoliko vam je greškom dostavljen pogrešan proizvod troškove snosi prodavac
Svila.JS
    Unikatan, ručno oslikan akcesoar od čiste svile.  Izaberite Vaš primerak nosive umetnosti ili mi se obratite kako bismo kreirali i personalizovali komad u skladu sa Vašim željama. Dobrodošli ❤️❤️❤️
    Ukoliko vam je greškom dostavljen pogrešan proizvod troškove zamene putem kurirskih službi snosi prodavac.
    Ukoliko vam je greškom dostavljen pogrešan proizvod troškove snosi prodavac