Vrteška za krevetac Lept + Drveni držač za vrtešku

Približne dimenzije vrteške: 20cm X 50cm Visina držača ( od dela gde se kači vrteška) - 71cm Drvo - Breza Dostava za ovaj proizvod je besplatna

Hvatač snova dolazi na drvenom ramu i savršeni je dodatak svake dečije sobe. Elementi su izrađeni od Filca i drveta Približne dimenzije vrteške: 20cm X 50cm Upotpunite bebin krevetić našom šarmantnom vrteskom od filca u kombinaciji bele i roze boje. Ova elegantna vrteska dodaje sofisticiranu notu svakom dečjem prostoru dok istovremeno pruža interaktivno iskustvo za vašu bebu. Dok se vrteska okreće lagano iznad bebinog krevetića, vaša beba će uživati u vizuelnom stimulansu i istraživati svet boja i oblika. Ova vrteska ne samo da će zabaviti vašu bebu, već će i podstaći njen razvoj kroz igru i istraživanje. Jednostavna za montažu i izrađena od sigurnih materijala, ova vrteska je savršen dodatak svakom bebinom prostoru.
Dostavu vršimo  u roku od 3-5 radnih dana od datuma poručivanja proizvoda. Ukoliko poručujete proizvod koji nije na stanju rok za izradu i dostavu je 15 - 25 radnih dana. Za iznos porudžbine preko 3500rsd dstava je besplatna
Ukoliko želite da zamenite ili vratite proizvod potrebno je da reklamaciju izvršite u roku od 24h od trenutka preuzimanja paketa.
Seemly Toys
    Dobrodošli u Seemly Toys - mesto gde kreativnost i učenje idu ruku pod ruku! Naša prodavnica specijalizovana je za izradu visokokvalitetnih edukativnih igračaka i dekoracija koje podstiču maštu i razvoj dece. Verujemo da učenje može biti zabavno i inspirativno, a naši proizvodi su dizajnirani da pruže najbolje iskustvo kako deci tako i roditeljima. Svaka igračka je pažljivo izrađena da razvija fine motoričke veštine, logičko razmišljanje i kreativnost. Naša dekoracija dodaje magiju svakom dečijem kutku, stvarajući prostor gde se uenje i igra sreću.
    Za iznos porudžbine preko 3500rsd dostava je besplatna.