Vrteška za krevetac + držač KOALA vrteska

Približne dimenzije vrteške: 24cm X 50cm Visina držača - 78cm Vrteška dolazi na drvenom ramu,Elementi su izrađeni od filca sa hipoalergijskim punjnjem

Uz našu predivnu vrtešku za krevetac, vaša beba će uživati u mirnom snu dok je uspavljuje prelepa scena mame i bebe koala. Ova šarmantna vrteška donosi osećaj udobnosti i sigurnosti, dok se mama i beba koala ljuljaju nežno među listovima bambusa. Sa svojim delikatnim dizajnom i prirodnim bojama, ova vrteška će dodati notu mira i harmonije u dečju sobu. Sve što treba da uradite je da povučete mehanizam i uživate u magiji ovog prelepog dodatka za krevetac vaše bebe. Kada vaša beba posmatra vrtešku, njene oči prate kretanje, što jača mišiće očiju i pomaže im da se razvijaju na pravi način. Kako vaša beba stiče više kontrole nad glavom, počeće da okreće ili podiže glavu kako bi pratila pokrete vrteške, što dalje jača mišiće koji kontrolišu pokrete glave. Okvirno sa tri meseca starosti, beba će pokušavti da dohvati vrtešku rukama, time razvija koordinaciju ruku i očiju, što takođe pomaže u razvoju njenog prostornog rasuđivanja.
Dostavu vršimo  u roku od 3-5 radnih dana od datuma poručivanja proizvoda. Ukoliko poručujete proizvod koji nije na stanju rok za izradu i dostavu je 15 - 25 radnih dana. Za iznos porudžbine preko 3500rsd dstava je besplatna
Ukoliko želite da zamenite ili vratite proizvod potrebno je da reklamaciju izvršite u roku od 24h od trenutka preuzimanja paketa.
Seemly Toys
    Seemly Toys se bavi izradom igračaka koje stimulišu učenje, podstičući decu da eksperimentišu i kroz igru pomažu pri razvoju fine motorike i kreativnosti. Pravljene sa puno ljubavi po ugledu na Montessori i NTC način učenja.
    Za iznos porudžbine preko 3500rsd dostava je besplatna.