Nevenka - krema za negu i oporavak kože 100 mL

Sastav (INCI) Olea Europaea (maslina) Fruit Oil, Calendula Officinalis (neven) Flower Oil, Aqua, Beeswax (pčelinji vosak), Cocos Nucifera (kokos) Oil, Hypericum Perforatum (kantarion) Oil, Lavandula Angustifolia (lavanda) Essential Oil, Calendula Officinalis (neven) Flower Extract, Tocopheryl Acetate (Vitamin E), Propolis, Mentha Piperita (nana) Essential Oil, Hypericum Perforatum (kantarion) Flower Extract, Benzyl Alcohol, Dehydroacetic Acid, Linalool*, Geraniol*, Limonene*, Coumarin* *sastojci prirodno prisutni u etarskim uljima

O proizvodu Prirodni melem za negu i oporavak kože, na bazi ulja nevena, obogaćen biljnim ekstraktima nevena i kantariona, kao i propolisom, najšireg spektra delovanja. Može se koristiti za negu kože, umirivanje upalnih procesa na koži, tretman bubuljica/akni, zarastanje rana, kod uboda insekata, alergijskih reakcija, opekotina od sunca, iritacija kože, suve i ispucale kože, pelenski osip kod dece, negu peta, ali i tretiranje hemoroida, dakle, kao univerzalni melem.  Način upotrebe Naneti na problematično mesto manju količinu kreme i umasirati da upije. Postupak ponoviti nekoliko puta dnevno. Čuvati na tamnom i suvom mestu. Upozorenje Neven krema sadrži pčelinji vosak i propolis, ne koristiti u slučaju alergija na pčelinje proizvode. Ukoliko ne znate da li ste alergični, naneti malu količinu na unutrašnji deo podlaktice i sačekati 15 minuta, pa nastaviti sa korišćenjem, ako ne dođe do neželjenih reakcija. PDV JE URAČUNAT U CENU.
Pakete šaljemo Post Expressom, danas za sutra do 19h. Cena poštarine је 310 din.
HerbaLab kozmetika
Kragujevac , RS
    HerbaLab su 2 i po doktora hemijskih nauka iz Kragujevca, u vodama proizvodnje prirodne kozmetike.  Iz naše "biljne laboratorije" nudimo proizvode napravljene od maksimalnog procenta sastojaka prirodnog porekla. Pažljivim odabirom biljnih ulja, macerata, biljnih ekstrakta, etarskih ulja i drugih sastojaka prirodnog porekla, napravili smo seriju proizvoda za negu lica, kose i tela. Proizvodi su ručno pravljeni, u malim serijama, uvek sveži, bez sulfata, parabena, silikona i veštačkih boja i mirisa.  Just like nature intended...
    Ukoliko Vam je stigao oštećen proizvod/proizvod koji niste naručili/nedostaje neki proizvod u paketu, slobodno nam možete pisati na herbalabkg@gmail.com i mi ćemo u najkraćem roku ispraviti grešku. Pakete šaljemo PostExpressom. Cena poštarine je fiksna, 310 din, za pakete mase do 3 kg.