Neseser čvrste forme sa postavom

Sastav: 90% lan 10% pamuk I klase; Ojačanje iznutra radi čvrste forme; Postava 100% pamuk ;zatvaranje na cibzar; privezak enamel charm. Dimenzija 22d x 14š x 10v. Dizajn: maslina/svet/maslačak/ptica; Boje za štampu: netoksične boje na vodenoj bazi, sigurne za bebe, ljude, životinje i životnu sredinu. Održavanje: pranje na 30-40 stepeni celzijusa; NE iskuvavati; NE izbeljivati.

Ilustracija
Ukoliko želiš sve neophodnosti na jednom mestu, ovaj neseser je stvoren za to! Na dohvat ruke neka ti bude labelo, olovka, krema za ruke, maramice, turpija za nokte...Sve tvoje stvari bez kojih ne možeš! Može biti poklon za kumu, mamu, sestru, ženu, tetku, drugaricu, ili pak samo za vas! Skrojen od najkvalitetnijeg lanenog platna I klase, čvrste forme i unikatnog dizajna! Komforne dimezije ti pružaju slobodu da spakujes baš sve, i da ne moraš ništa da izostaviš!
Besplatno preuzimanje na teritoriji Novog Sada; za ostale gradove/države slanje po dogovoru kurirskom službom/poštom.
Maksimalno se posvećujemo detaljnom opisu proizvoda, kao i jednakosti izmedju fotografije i proizvoda u vašim rukama. Spremni smo da izadjemo u susret našim kupcima, i blagovremeno rešimo bilo kakav eventualno nastali problem.
Sagittarius Creative Studio
Novi Sad, RS
    Sagittarius Creative Studio je mala radionica rukotvorina, koja se bavi ručnom štampom prirodnih materijala tehnikom linoreza netoksičnim bojama na vodenoj bazi. Dizajn se osmišlja, crta, prenosi, rezbari, i zatim rukom štampa na materijal. Materijale koje koristimo su prirodni, i najčešće su to lan i pamuk, najvišeg dostupnog kvaliteta. Od tako štampanih tekstila, pravimo razne proizvode, trenutno: nesesere, odeću, kućni tekstil(podmetače, salvete, nadstoljnjake, navlake za testo, krpe, jastučnice) , cegere... Ali i skoro svaki vaš predlog proizvoda, može postati stvarnost!
    Cilj nam je da predstavimo dezene koji nisu dostupni na tržištu, sa malom dozom umetnosti, velikom dozom profesionalnosti i visokim kvalitetom izrade proizvoda. Želimo da prirodnim materijalima obogatimo vaš dom, i da uživate u unikatnim dezenima.