Money Souffle X Bratz Šljokičavi Parfemski Puter

Ambalaža: staklena luksuzna 100 ml Način upotrebe: Malu količinu putera naneti na telo, vrat i dekolte i sačekati da upije. Voditi računa o količini nanošenja – zrno graška je dovoljno za ceo dekolte! Sastav: Shea butter, Cacao butter, ulje semenki koštica grožđa, ulje makadamije, Argan, Maranta Arudinacea, Vitamin E, miris, shimmer mica. Napomena: Čuvati na tamnom mestu na sobnoj temperaturi. Ne izlagati toploti i direktnom suncu zbog prevencije topljenja.

Za našim viralnim šljokičavim puterom Money Souffle ste poludele sa razlogom! JL Couture tim Vam sada predstavlja još šljokičaviju verziju ovog fino razmazivog putera. Baziran je na dobro poznatom Shea puteru sa dodatkom najplemenitijih luksuznih prirodnih ulja sada uz čarobni sastojak za manje masnu teksturu. Na samom dnu nalazi se tečni mix holo pink pigmenata, a u samom puteru praškasti mix 5 različitih sjajeva, (shimmer gold, sparkle gold, ultra sparkle, diamond pink, chameleon pink) dok je i sam puter preliven specijalnim tečnim pigmentom za dodatni sjaj. Ujedno Money Souffle x Bratz šljokičavi parfemski puter miriše na poznati parfem Chloe čije note su voćne, sveže i cvetne. Zbog plemenitog sastava ima duboku moć hidratacije, a redovnim korišćenjem dolazi do ujednačavanja tela i nestanka kožnih nepravilnosti. Iz sastava izdvajamo – argan, makadamiju, cacao puter.
Isporuka se vrši na teritoriji Republike Srbije i Crne Gore. Rok isporuke za Srbiju je 2-7 radnih dana a za Crnu goru 7-14 radnih dana. Dostava se vrši kurirskom službom PostExpress.
JL Couture prihvata reklamacije u roku od 24 časa od prijema paketa. Ukoliko Vam je dostavljen pogrešan proizvod, nemojte ga otvarati već nas kontaktirajte kako bismo uspešno izvršili zamenu.
Prirodna kozmetika JL Couture
    JL Couture je domaći brend čija je strast stvaranje luksuzne prirodne kozmetike. Nastao je iz ljubavi prema svim nesavršenostima ljudskog tela i ima za cilj da Vam pomogne da se osećate dobro u svojoj koži i zavolite sopstveno telo. Svaki naš proizvod prožet je vrhunskim majstorstvom, pažljivo odabranim sastojcima i neizostavnim osećajem za neponovljivu raskoš, donoseći Vam vrhunsko iskustvo nege koje definiše istinsku esenciju luksuza.
    Naša misijaje stvaranje proizvoda vrhunskog kvaliteta koji oživljavaju prirodnu lepotu. S predanošću biramo samo najfinije prirodne sastojke, garantujući da svaki proizvod pruža vrhunsku negu koja odražava našu strast prema kvalitetu. Neprestano težimo iznenađujućim inovacijama i unapređenjima kako bismo proizveli proivode koji prevazilaze očekivanja naših klijenata. JL Couture veruje u snagu raznolikosti i trudi se da stvori inkluzivno okruženje gde se svaki pojedinac ceni i poštuje.