Mali Sofistik set - kozmetika

Sastav pilinga za usne: Šećer, Bademovo ulje, Morska so, Glicerin, Ulje jojobe, Ulje kantariona, Vosak, Etarsko ulje vanile / limuna / kafe / lavande / cimeta i pomorandže, Vitamin E, Eksfoliator zeolit / zelena glina / kafa / cvet lavande / cimet; Sastav balzama za usne: Ricinusovo ulje, Šea puter, Bademovo ulje, Ulje nevena, Ulje kantariona, Kandelila vosak, Vitamin E, Etarsko ulje vanile / limuna / kafe / lavande / cimeta i pomorandže; Zapremina pilinga za usne: 30 ml - staklena ambalaža; Zapremina balzama za usne: 10 ml - aluminijumska ambalaža;

Miris
Mali Sofistik set sadrži balzam i piling za usne na bazi ulja badema i kanteriona, kao i kandelila voska. Piling koristite jednom do dva puta nedeljno nakon čega se preporučuje korišćenje balzama za usne. Mali znak pažnje koji možeš da pokloniš sebi ili nekoj tebi dragoj osobi. Dostupno u čak 5 mirisa.
Dostava dostupna preko Post express-a na teritoriji Republike Srbije ili lično preuzimanje u Beogradu na opštini Vračar. Rok usporuke je 1 do 2 dana od potvrde porudžbine.
Sofistik kozmetika
    Sofistik kozmetika se bavi izradom prirodne kozmetike, rađene sa puno ljubavi i pažnje, nastala iz ideje jednog tehnologa. Svi proizvodi sadrže najkvalitetnije prirodne sastojke i za njihovo formulisanje je uloženo dosta truda i mukotrpnih sati. Ono što izdvaja Sofistik kozmetiku jeste široka paleta različitih mirisa između kojih možete da birate, kao i mogućnost izrade setova koje možete pokloniti sebi ili Vama bliskoj osobi.