Kutijica za nakit "Ardchros" - Woodoo

Dimenzije (cm): D:19 Š:12 V:24 Korišćeni materijal: evropski beli bor, indonežanski bangkirai, lazura, PU lak, tekstil. Bez metalnih delova.

U WOODOO Fine Woodworking uložili smo svoja srca i duše u svaku kutijicu za nakit koju smo stvorili. Naše kreacije od drveta nisu samo predmeti; one su plod ljubavi, detaljno osmišljene i pažljivo ručno izrađene. Originalnost u našem radu odražava naš trud, osiguravajući da svaka kutijica za nakit koju proizvedemo bude jedinstvena na svoj način na ovom svetu. Naša radionica krije tajnu koja nas izdvaja: mi unosimo malo magije u naše kreacije, dajući im dušu i život. Kada unesete WOODOO kutiju za nakit u svoj dom, unosite i dodir magije u svoj životni prostor. Naši komadi nisu samo obična dekoracija. Bilo da je to fino rezbaren cvet, skulpturalna kost od kita ili elegantna sova, naše kreacije će prožeti vaše okruženje istom pozitivnom energijom koja je tekla kroz naše ruke dok smo ih stvarali. U WOODOO Fine Woodworking ne stvaramo samo drvene predmete; mi stvaramo magiju. Svaka kutija za nakit koju proizvedemo nosi sa sobom dašak ljubavi, čineći je blagom koje ćete čuvati godinama.
Proizvodi se dostavljaju kurirskom službom. Moguća je lična dostava na teritoriji Beograda.
Ukoliko niste zadovoljni, povrat kupljene kutije za nakit je moguć. Samo neoštećene primerke možete vratiti u roku od 7 dana od momenta slanja. Kutijica se mora vratiti zapakovana u originalnu i neoštećenu ambalažu. Sve troškove povrata primerka snosi kupac. Naše su kreacije unikatne, stoga nije moguće izvršiti zamenu za drugu. Ako niste uspeli da kupite nešto što ste možda želeli, moguće je jedino kupiti drugu kutijicu, ali nikada istu. Molimo vas da u tom slučaju razmislite o Personalizovanoj narudžbini. Personalizovane narudžbine: WOODOO Fine Woodworking sa zadovoljstvom prihvata personalizovane narudžbine. Ako imate specifičnu ideju ili zahtev, rado ćemo pokušati da ih pretvorimo u stvarnost. Ipak, morate biti svesni da: a) nismo svemoćni i b) da je konačna odluka po pitanju dizajna – naša. Personalizovane narudžbine imaju dodatne rokove izrade koje ćemo jasno komunicirati pre procesa izrade. U slučaju oštećenja ili loma vaše kutije za nakit tokom upotrebe, molimo vas: nemojte sami da je popravljate. Molimo vas da nas kontaktirate i mi ćemo pokušati da je rekonstruišemo uz minimalne troškove. Bez uvrede, sigurni smo da ćemo to uraditi bolje od vas jer, ipak su to naše bebice.
WOODOO Fine Woodworking
    Dobrodošli u WOODOO Fine Woodworking, mesto gde veština susreće magiju. Mi smo mala radionica za finu obradu drveta, u kojoj otac i sin koji dele zajedničku strast prema izradi originalnih kreacija od drveta. Izrađeno s ljubavlju i kompleksnim dizajnom: U WOODOO Fine Woodworking uložili smo svoja srca i duše u svaku kutijicu za nakit koju smo stvorili. Naše kreacije od drveta nisu samo predmeti; one su plod ljubavi, detaljno osmišljene i pažljivo ručno izrađene. Originalnost u našem radu odražava naš trud, osiguravajući da svaka kutijica za nakit koju proizvedemo bude jedinstvena na svoj način na ovom svetu. Naša radionica krije tajnu koja nas izdvaja: mi unosimo malo magije u naše kreacije, dajući im dušu i život. Oslobodite magiju u svom domu: Kada unesete WOODOO kutiju za nakit u svoj dom, unosite i dodir magije u svoj životni prostor. Naši komadi nisu samo obična dekoracija. Bilo da je to fino rezbaren cvet, skulpturalna kost od kita ili elegantna sova, naše kreacije će prožeti vaše okruženje istom pozitivnom energijom koja je tekla kroz naše ruke dok smo ih stvarali. U WOODOO ne stvaramo samo drvene predmete; mi stvaramo magiju. Svaka kutija za nakit koju proizvedemo nosi sa sobom dašak ljubavi, čineći je blagom koje ćete čuvati godinama. Doživite čaroliju WOODOO-a i dozvolite našim kreacijama da pretvore vaš dom u mesto ljubavi, magije i fascinacije.
    Kvalitetna obrada drveta: U WOODOO Fine Woodworking, ponosni smo na naše ručno izrađene kutije za nakit, koje odražavaju našu originalnost i veliki trud u izradi. Jedinstveni dizajn: Naša radionica specijalizovana je za izradu drvenih predmeta sa jedinstvenim i preciznim dizajnom. Prioritet nam je kreativnost i originalnost, težimo da ponudimo našim kupcima jedinstvene kutijice koje se ističu kako po lepoti, tako i po funkcionalnosti. Održivost: Bez metala. WOODOO se posvećuje odgovornim i održivim praksama u obradi drveta. Materijale nabavljamo etički, dajemo prednost ekološkim opcijama i eliminišemo metal u proizvodnom procesu. Naš cilj je stvaranje prelepih proizvoda samo od drveta, lepka i boje, uz minimalan ekološki uticaj. Zadovoljstvo kupaca: Zadovoljstvo kupaca nam je bitno. Posvećeni smo pružanju dobre usluge, otvorene komunikacije i prijatnog iskustva pri kupovini. Ako imate bilo kakva pitanja, zabrinutosti ili povratne informacije, tu smo da vam pomognemo. Transparentnost cena: Verujemo u transparentno određivanje cena. Naše cene proizvoda odražavaju kvalitet materijala, zanatskog rada i jedinstvene dizajnerske elemente koji ulaze u svaki proizvod. Težimo pružanju vrednosti za svaki kupljeni proizvod. Saradnja i partnerstvo: WOODOO je otvoren za saradnju i partnerstvo sa sličnim radionicama i pojedincima. Ako ste zainteresovani za zajednički rad ili istraživanje mogućnosti, javite se.