Komplet od 4 šnalice za kosu

Nove mašnice toplih jesenjih boja, tu su da ulepšaju frizure vaših devojčica, idealne su za repiće, kikice...

Mašnice od kvalitetne rips trake, materijal je lagan i lepo drži formu. U osnovi je krokodil šnalica . Napravljene za kačenje na obe strane glave, idealne za kikice, repiće i pletenice. Dimenzija mašnica je 7*1 cm, metalna ravna šnalica 4 cm.
Slanje porudžbina je PONEDELJKOM i SREDOM kurirskom službom CITY EXPRESS. Mi pažljivo pakujemo vaše ukrase da bi do vas stigli u najboljem stanju.
Želite da vratite naš ukras? Povrat prihvatamo ukoliko je proizvod nenošen, upakovan i da je od prijema paketa prošlo najviše 5 dana. Potrebni su nam vaši podaci da bismo mogli da zakažemo kurira koji će preuzeti paket od vas kao i broj vašeg računa na koji vraćamo novac za neodgovarajući aksesoar. Iznos dostave ne vraćamo ! Nakon što paket stigne u naš studijo uplaćujemo novac. Vraćanje ukrasa je besplatno. Zadovoljstvo naših mušterija nam je na prvom mestu.
PROOL
Novi Sad, RS
    Snaga žene čini naš brend jedinstvenim, istančan ukus za kombinovanje neutralnih boja, luksuznih materijala prenosimo na stvaranje najelegantnijih aksesoara. Naša ljubav ka ručnom radu dovela nas je do stvaranje kvalitetnih i modernih ukrasa. Posvećujemo pažnju detaljima, svaki naš ukras je ručno izrađen. Ulaganjem u naše aksesoare, dobijate proizvod koji će biti deo vaših važnih trenutke. Budite uvek korak ispred svih, nosite PROOL. Želimo vam prijatnu kupovinu .
    Kvalitet i bezbednost: Pažljivo biramo prirodne i bezbedne materijale za izradu ukrasa koji garantuju visok kvalitet naših proizvoda. Individualnost i jedinstvenost: Svaka PROOL kolekcija ima ograničenu seriju aksesoara, čime vam omogućavamo da ponesete jedinstvene ukrase koji će istaći vašu individualnost. Poštovanje prema klijentima: Pored kvaliteta proizvoda,kao same usluge, veliku pažnju posvećujemo i zadovoljstvu naših klijenata. Neprestani razvoj: Neprestano rastemo i unapređujemo naš rad, pratimo trendove u modi i dizajnu, sve to sa ciljem da za vas kreiramo najmodernije i najekskluzivnije ukrase.
Premium brend!