Crna haljinica A kroja na bretele

Veličina odeće žene (internacionalne veličine)
Crna haljinica A kroja na bretele dostupna u 3 velicine, nosiva je cele godine, za izlazak, posebne prilike ili za svaki dan. Materijal: skuba pamuk (48% poliester, 47% pamuk, 5% elastan). Dostupna je u 3 velicine: S - obim grudi 68 cm, obim struka 62 M - obim grudi 72 cm, obim struka 66 L - obim grudi 76 cm, obim struka 70
Dostava u Srbiju je 2-3 radna dana, zemlje Evrope 5-7 dana.
Ne odgovaramo za robu oštećenu u transportu.
Gita Wear
    GITA WEAR je lokalni slow fashion brend koji stavlja ženstvenost, visok kvalitet izrade i ljubav prema životu na prvo mesto. Gita Wear slavi nevini seksipil kroz nonšalante retro-glam odevne komade koji su nosivi 24/7, od jutarnje kafe do vecernjeg partija, pa i aftera.
    Osigurati kupcima vrlo kvalitetan proizvod, od sto prirodnijih materijala.
    Ne odgovaramo za robu oštećenu u transportu.