SPECTRUM Opti-Omega oil serum

Baršunasti i luksuzni uljani serum obuhvata čitav spektar masnih kiselina, čiji je odnos proračunat posebno razvijenom aplikacijom. Ovako dobijena formulacija imitira sastav sebuma zdrave kože, podstiče regeneraciju ćelija i obnavlja hidrolipidnu barijeru. Pogodan za sve tipove kože.   Ulje semenki nara je jedini prirodni izvor Omega 5- punicinske kiseline, stoga je jedan od najsnažnijih prirodnih antioksidanata. Arganovo ulje odlično regeneriše kožu i usporava njeno starenje. Ulje divlje ruže sadrži vitamin A, vitamin F, a sam plod šipurka je, pored citrusa, najpoznatiji izvor C vitamina. Najvažnija aktivna komponenta Ulja žutog noćurka je gama linolenska kiselina, poluzasićena masna kiselina koja se ne stvara u ljudskom organizmu i koju je neophodno nadoknaditi. Ulje crne ribizle se dobija iz semenki ploda i sadrži do 15% gama linolenske kiseline. Poseduje protivupalno dejstvo, hrani suvu i oštećenu kožu i pomaže kod ozbiljnijih kožnih problema kao što je ekcem.
Post Expressom šaljemo pakete za celu teritoriju Srbije. Plaćanje pouzećem. Za porudžbine preko 6.000 rsd dostava je besplatna
Pre kupovine imate opciju konsultacije sa farmaceutkinjom i formulatorkom koje su formulisale proizvode, da biste bili sigurni u ispravnost kupovine. Za sve dodatne informacije nas možete kontaktirati.
MOBA botanical skincare
Ljig, RS
    Počelo je sa jednom idejom i dve žene. U toku 3 godine preko 70 dragih žena, koleginica, majki, sestara, prijateljica iz detinjstva i poznanica su probale, oduševljavale se, davale kritike. Zamislile smo svoj obećani svet, pun života, u kome svaka od nas svojom različitošću daje smisao nasoj mobi. Jedna od ove dve žene je magistarka farmacije, pa naše formulacije sadrže potentne aktivne sastojke, čiji je odabir zasnovan na naučnim istraživanjima. Druga je organska formulatorka koja bira hladno ceđena ulja, hidrolate, macerate i ekstrakte koji komplementiraju i sinergetski rade u našoj prirodnoj kozmetici. Dalje u procesu izrade učestvuju fotografkinje, arhitektice i dizajnerke, koje od svakog proizvoda prave malo umetničko delo i dočaravaju bogatstvo koje se nalazi unutra.
    Svaki proizvod je koncipiran da bude multifunkcionalan, da se fokusira na više problema koje određeni tip kože ili starosno doba mogu da imaju. Svi proizvodi su testirani u stvarnom vremenu potrebnom, na preko 40 žena, na osnovu čega su se radila i prilagođavanja formulacija. Svi sastojci koje koristimo su Ecocert i Cosmos odobreni. Svi proizvodi su zdravstveno ispitani u Gradskom zavodu za javno zdravlje Beograd. U procesu formulacije i izrade prirodne kozmetike je ispoštovana EU regulativa o dozvoljenim nivoima aktivnih sastojaka, eteričnih ulja, kao i prirodnih alergena sadržanih u njima po IFRA (International Fragrance Association) standardima. Izrada po GMP (Good manufacturing practice) principima.