Ogrlica Nefertiti by Lana S

Način održavanja je da se ogrlica drži u kutijici za nakit i da se ne stavlja na kožu na koju je sveže nanešena krema ili parfem.
Post Express: 350,00 RSD (+50,00 RSD trošak otkupnine)
Moguće je na upit i u zavisnosti od slučaja.
LanaS.SoulfulJewelry
    Lana S je ovu pricu započela na poslednjoj godini studija Instituta za umentost u inostranstvu za vreme njenog 7 godisnjeg boravka. Motivisana mnogobrojnim umetnicima iz sveta  kreativna ideja je tinjala, a dobila oblik u Beogradu Juna 2022 kada je I započet ovaj brend. Inspiraciju pronalazi u bojama prirode, godišnjih doba, plesu, muzici, inspirativnim istorijskim ličnostima, ali i u sasvim običnim svakidašnjim stvarima koje bas takve kakve jesu čine ovaj svet posebnim. Materijali koje koristi su 100% svila i najkvalitetnije boje za svilu, za nakit najfinija pozlata, nerđajući čelik, poludrago kamenje I polimerna glina. Postoji nekoliko različitih kolekcija, i svaka ima neku posebnu celnu I priču iza sebe, pa mozete vrlo lako napraviti svoju jedinstvenu kolekciju nakita, izborom koji vas najvise privlači. Lana S je brend koji je namenjen sofisticiranoj zeni posebne harizme, koja intrigira I koja se ne boji da istakne snagu svog karaktera.
    Post express u roku od 1 - 2 dana, a moguće je lično preuzimanje na lokaciji Beograd - Zemun.
    Moguće je na upit i u zavisnosti od slučaja.