H20 Active Serum

30ml staklena ambalaža

Ovaj serum namenjen je svim tipovima kože, a naročito onima s normalnom i suvom kožom. Jedinstvena formula obogaćena je s čak 3 veganske (biljne) hijaluronske kiseline različitih molekulskih veličina, pa zato dubinski prodire u slojeve kože i hidrira je i hrani. Revitalizuje kožu aktivnim sastojcima i koncentracijom čistih biljnih ulja. Posepšuje poboljšanje kvaliteta i tonusa kože, a zahvaljujući pažljivo biranim sastojcima ima i anti-age efekat. UPOTREBA: Serum se nanosi na vlažnu kožu. Može se nanositi i ujutro i uveče, pre hidratantne kreme. Možete ga nanositi i samostalno, kao i pre nanošenja šminke.
Porudžbine šaljemo Post Express službom, a postoji mogućnost ličnog preuzimanja u Beogradu (smanjimo zajednički otisak).
HYGGE KOZMETIKA
    Mi smo mala radionica koja je sastavljena od sertifikovanih aromakozmetičara i zaljubljenika u prirodu i jednostavnost, a koja teži sveopštem skladu čoveka i prirode. Grčka reč κόσμος (kosmos) od koje je nastala reč kozmetika, označava uređenost, a mi pokušavamo da unesemo smirenost i uređenost u svakodnevicu. Za naziv smo izabrali reč danskog porekla – Hygge (hi-ge), koja označava koncept smirenosti, povratak prirodi i hedonizam trenutka. Ova reč je ideja-vodilja naše kozmetike. U sastav aromakozmetičkih preparata ulaze hladno ceđena, nerafinisana biljna ulja, eterična ulja, macerati i hidrolati, a primarni cilj jeste da dubinski hrani, neguje i obnavlja kožu. Prirodna kozmetika je takva da se tokom procesa proizvodnje apsolutno izbegava korišćenje bilo kakvih hemikalija i sintetičkih sastojaka. Prirodna kozmetika ne sadrži sintetičke mirise i boje, parafine, genetski modifikovane sirovine, pesticide, a dozvoljeni su konzervansi (emulgatori) prirodnog porekla.