Velika marama sa dva lica amebe

Materijal: viskoze 100% prirodne. Model: pravouganik. Dimenzije: 60 x 120 cm, dupli trougao na grudima.

Velika marama sa dva lica, lagana viskoza zanimljivog dezena i uklapajuća jednobojna tanka viskoza, sa kopčanjem na vratu pozadi za veliki broj nacina nosenja.
Nakon prijema tacnih podataka kupca: 1. Licno preuzimanje u Beogradu 2. Uplata na racun i Post express ili CC paket ili DExpress 3. Placanje pouzecem i Post express ili CC paket ili DExpress
Reklamacije na neispravan proizvod molim prijaviti u roku od 2 dana od prijema proizvoda; troskove dostave snosi proizvodjac. U slučaju ispravnog proizvoda, zamena i povraćaj proizvoda mogući u roku od 5 dana; troskove dostave snosi kupac.
Fabriccessories
    Jedinstvene ručno rađene marame sa dva lica, od različitih materijala (viskoza, pamuk, vuna, muslin, trikotaža, lan...) sa specifičnim ukrasnim kopčanjem (dugme, metalne kopče, šnale, treger kopče, karabinjer...) u velikom broju dezena i sa puno varijanti nošenja. Idealan detalj koji Vas izdvaja, za posebne prilike i svaki dan. Savršen poklon za drage osobe u različitim prilikama. Uputstvo za nameštanje Fabriccessories marame sa dva lica (model pravouganik sa šnalom): Staviti maramu oko vrata, da krajevi padaju napred (kao peškir), tako da jedno lice bude gore a drugo dole (tj. da se ne uvrće). Onda krajeve koji imaju učkur i učkur sa dugmetom uzeti svaki u odgovarajuću ruku i ukrstiti napred pa zakopčati pozadi na vratu (provući dugme kroz učkur). Onda namestiti donji trougao (što šire ili po ukusu) i preko gornji trougao (veličine koje želite, gornji veći ili gornji manji pa da se vidi i donji). Kragna se izvrne po želji, da se vidi druga strana. Šnala je odvojena od marame i može staviti provlačenjem kroz bilo koji kraj marame (kraj sa učkurom ili kraj sa učkurom i dugmetom) i pozicionirati po ukusu, niže ili više, a marama se može nositi i bez šnale.
    Nas uspeh je kada ste Vi zadovoljni.