Braon satenska kapica za kosu

Materijal: saten Veličina: univerzalna - zbog podesive trake. Održavanje: pranje ručno ili u mašini na 30 stepeni. Sušenje na vazduhu. Može da se pegla.

Satenska kapa: i funkcionalna i šik! Kapica ima brojne benefite za tvoju kosu ako je koristiš tokom spavanja. Ona: ● duže čuva oblik sveže oprane kose ili napravljene frizure; ● kosa se manje isušuje, krajevi se manje lome i mrse. Posebno je pogodna za talasastu i kovrdžavu kosu, budući da duže čuva oblik tvojih lokni. Saten je, zbog svog glatkog tkanja najnežniji prema tvojoj kosi. On smanjuje trenje i elektricitet i čuva dlaku, a satensku kapu čini udobnom i prijatnom za nošenje. Osim toga, za razliku od klasičnih boneta - kroj je takav da je slobodno možeš nositi i kao aksesoar u dnevnoj varijanti.
Porudžbine šaljemo Post expressom ili kao CC paket. Ukoliko ipak imate molbu za drugu kurirsku službu, naznačite u napomeni i potrudićemo se da izađemo u susret. Lično preuzimanje je moguće u Beogradu, na teritoriji opštine Čukarice.
Za sve reklamacije možete da nas kontaktirate na mejl cikbudisik@gmail.com. Nakon primljene reklamacije ćemo vas u najkraćem roku kontaktirati i obavestiti o ishodu vašeg zahteva.
Čik budi šik
    Čik budi šik je lokalni brend ručno šivenih satenskih aksesoara za kosu. Saten je najnežniji izbor za naše vlasi jer ih ne čupa i ne mrsi dodatno. U ponudi imamo: satenske kapice, turbane, trake za kosu, gumice za kosu.
    Kolekcije su ograničenih dezena, a saten koji koristimo u izradi biramo sa pažnjom, vodeći računa o kvalitetu.