Šta je Komuna?

Izvanredno mesto.

Stvarno mesto.

What is komuna?

Komuna je market i platforma za ekskluzivne i specijalne proizvode. ovde se na jednom mestu nalaze jedinstveni proizvodi malih proizvođača, lokalnih brendova, vrhunskih zanatlija i autentičnih porodičnih biznisa. Komuna je mesto stvarnog kontakta, prostor za sve one koji žele nešto posebno.

Kome je namenjena?

Svima koji kupuju i svima koji prave izvanredne stvari

Who is it for?

Komuna je neka vrsta savršenog mesta - i za prodavce i za kupce. Kupci ovde dolaze jer traže upravo ono što prodavci nude. Sve ide prirodno, ljudskim tempom i sa međusobnim poverenjem. Komuna je namenjena svima koji cene kvalitetne i personalizovane proizvode. Komuna je mesto susreta.

Proizvodi

Specijalni, ekskluzivni, posebni, atraktivni, sofisticirani

Products

Komuna je mesto na kom ćete pronaći proizvode koji prate duh vremena i čijoj izradi je posvećena pažnja. Predmeti su pravljeni od savremenih i tradicionalnih materijala i mogu sebi da dozvole nekonvencionalne proizvodne procese zbog čega odišu posebnošću. Proizvodi su pravljeni u malim serijama i sa visokom svešću o važnosti kvaliteta.

Održivost

Komuna je dinamična platforma koja povezuje

Sustainability

Proizvodnja se odvija u realnom vremenu i proizvodi se stalno unapređuju. Takav pristup sprečava masovnu proizvodnju i stvaranje viškova. Iza proizvoda stoje stvarni ljudi - lokalni proizvođači. Želimo da podstičemo ekonomiju koja ima ljudsku dimenziju, zato što verujemo da ljudi i njihova kreativna energija zaista mogu da promene svet. Svaka naša kupovina ima uticaj na zajednicu u kojoj živimo. Komuna je zbog toga oličenje potrebe za razmenom i brige o drugima.

Iza komune stoje:

Ivana Ilić