Vrećice za ceđenje biljnog mleka

Vrećicu za šivenje mleka šijem od najfinijeg žoržeta u dimenzijama 14*28cm.

Posle dužeg vremena predstavljam vam vrećicu za ceđenje biljnog mleka! Pokazala se kao odličan pomoćnik, bilo da ste novi u procesu spravljanja biljnih napitaka ili ste već iskusno mućkate ovseno, bademovo, lešnikovo ili neko drugo biljno mleko. Napravila sam ih od najfinijeg poliestera koji zadržava svu pulpu. Inače, pulpu nema potrebe da bacate, već je možete iskoristiti kao sastojak u drugim receptima. Zatim, želela sam da vrećice budu što praktičnije, pa su u dimenzijama 14*28 cm, što ih čini pogodnim za ceđenje mleka direktno u bokal ili teglu. Možete ih prati ručno ili mašinski (na 30 stepeni).
Sve porudžbine šaljem u roku 2 do 3 radna dana. Primarni izbor je preko pošte (post express ili cc paket), ali ukoliko imate poseban zahtev za kurirsku službu, pišite mi. Lično preuzimanje je moguće u Beogradu (Čukarica).
Ukoliko imate pitanje/reklamaciju, pišite mi i u najkraćem roku ćemo je rešiti.
Vrećice srećice
    Vrećice srećice su nastale slučajno. Naime, sašila sam nekoliko vrećica za voće i povrće prijateljima - sve dok prijatelji prijatelja nisu počeli da ih traže i priča se proširila. Vrećice od tila (za voće i povrće) su i dalje glavni proizvod, a usput sam uvodila i nove materijale, dimenzije i namene vrećica.
    Sve vrećice šijem i krojim ručno, te zato nemam velike količine na zalihama. Svaka vrećica od tila na sebi ima našiven komadić materijala umesto etikete - na koji se može lepiti cena u marketima. On je ujedno i podsetnik na to da tekstil treba čuvati (sve su to neiskorišćeni restlovi materijala). Što se tiče platnenih vrećica, takođe biram restlove materijala kad god je to moguće.
    Ukoliko imate pitanje/reklamaciju, pišite mi i u najkraćem roku ćemo je rešiti.