Shadow BF - braon-plavi muški kožni novčanik

Dostupnost: Pravljenje po porudžbini
Novčanik napravljen od najkvalitetnijih koža. Dimenzije novčanika su 120x80mm, poseduje šest pregrada za kartice (u svaki staju najmanje dve) i pregradu za novčanice u najkrupnijim apoenima.Ovaj model mogu napraviti i u drugim bojama po Vašem izboru, a cena novčanika zavisi od odabira kože.
Dostava PostExpress-om na teritoriji cele Srbije u roku od 3 radna dana. Vršimo i dostavu po celom svetu.
Roba se može vratiti dva dana od preuzimanja.
Sbrkovi leathercrafts
Beograd , RS
    Sbrkovi novčanici se prave ručno od kvalitetne italijanske kože, pretežno Pueblo iz štavionice Badalasi Carlo, Buttero iz štavionice Wallpier i Gaucho oil buffed iz štavionice La Bretagna. Svi naši modeli su originalni dizajn, a kroz izbor različitih boja kože i konca postižemo da svaki bude unikatan i poseban. U proizvodnji ne koristimo industrijske alate i mašine i vodimo računa o svakom detalju.
    Nudimo mogućnost izrade novčanika u kombinaciji boja i kože po izboru kupca.
    Roba se može vratiti dva dana od preuzimanja.