Pileći parfe sa jabukama i belim vinom 180g

Sastojci: pileća jetra 46%, sveže jabuke 20%, crni luk, maslac, mileram, belo vino 10%, so, beli mleveni biber, muskatni oraščić i senf. Bez konzervansa, aditiva, veštačkih boja, aroma i pojačivača ukusa. Čuvati na tamnom i hladnom mestu na temperaturi do +7°C. Rok trajanja 60 dana. Nakon otvaranja proizvod čuvati u frižideru i iskoristiti u roku od 48h.

Fino usitnjeni namaz od pileće jetre sa jabukama i belim vinom. Poslužiti na tostu ili prepečenom hlebu uz dodatak turšije, kiselih krastavčića, čeri paradajza i uz čašu omiljenog pića. Idealno kao poklon prilikom odlaska na slavlje, u goste ili na sastanak sa poslovnim partnerima.
Proizvodi se preuzimaju lično u Novom Sadu i Beogradu. Po dogovoru postoji mogućnost dostave kurirskom službom o trošku kupca.
NEUSATZER
Novi Sad, RS
    NEUSATZER (po Vuku se čita Nojzacer) je mala porodična manufaktura. Dolazimo iz Novog Sada, što i sam naziv brenda u prevodu sa nemačkog jezika znači, Novosađanin, novosadski itd. Ideja koja je uz bezbroj uspešnih i manje uspešnih degustacija razvijana godinama, konačno je 2021 godine ugledala svetlost dana. Od tada pa sve do danas oduševljavamo mnogobrojne gurmane našim izuzetnim proizvodima. Proizvodimo domaće, ručno rađene delikatesne namaze od mesa po tradicionalnim recepturama koje se usavršavaju vekovima. U našoj zanatskoj, manufakturnoj radionici se kombinacijom najboljih i najkvalitetnijih svežih komada mesa, raznih začina i začinskog bilja dodatno začinjenih brigom i pažnjom dolazi do izuzetnog delikatesa, koji je hit u svim zemljama sveta. Kako se u proizvodnji koriste najkvalitetnije namirnice iz toga se izdvojio i naš moto koji glasi: "samo najbolje je dovoljno dobro!". Naši proizvodi su čisti, zdravi i predstavljaju pravi delikates, bez konzervansa, aditiva, pojačivača ukusa, veštačkih aroma i boja, izuzetnog ukusa i kvaliteta na nivou proizvoda iz vrhunskih svetskih restorana. Pogodni za decu, trudnice, sportiste, osobe alergične na gluten, osobe koje imaju problema sa dijabetesom i dr. Zapakovan u staklenoj teglici, koja je specijalno dizajnirana za paštete, terine i rijete, pored bezbednosti i sigurnosti, koja je najvažnija, proizvod će biti i veoma praktičan i jednostavan za upotrebu, te će moći da se servira kao predjelo uz aperitiv, i kao uvod u dalji tok obroka, ili pak kao glavno jelo, uz tostiran hleb, senf, turšiju, salatu i uz čašu vina ili bilo kog drugog pića, kako bi u potpunosti opustilo sve arome i ukuse koje poseduje. Takođe ambalaža je veoma zgodna kao poklon ili mali znak pažnje prilikom odlaska u goste, na proslavu ili na sastanak sa poslovnim partnerima.  Prijatno!