Edwina Fuzz unikatna ogrlica "Geeta"

Dostupnost: Pravljenje po porudžbini
Svaka ogrlica brenda Edwina Fuzz je izrađena ručno te ne postoje dve zaista iste.  Takođe, svaka ima i svoju ličnu kartu sa imenom, težinom, dužinom, sastavom itd. Kupovina ogrlice stoga postaje udomljavanje. Stvaramo likove i dajemo život našim komadima sa željom da svi pomalo ‘usporimo’. Usprotivite se suludom tempu brze mode, izaberite svoju ogrlicu i čuvajte je. Ona ne može “izaći iz mode” ako vi tako kažete.   Edwina Fuzz modni detalji stižu do vas pažljivo upakovani, a možete ih preuzeti lično u Beogradu ili dogovoriti dostavu brzom poštom (Post Express).
“Edwina Fuzz” proizvodi stižu do vas pažljivo i zgodno upakovani, a možete ih preuzeti lično u Beogradu ili dogovoriti dostavu brzom poštom (Post Express).
Za sve reklamacije možete nam se obratiti putem maila edwinafuzz@gmail.com
Edwina Fuzz
    Proizvodi brenda “Edwina Fuzz” su ručno izrađeni unikati. Izaberite jedinstven i udoban modni detalj i nosite ga ponosno jer je to predmet koji želi da traje. Podržite sporiju modu!
    Brend "Edwina Fuzz" nastoji da promoviše fer trgovinu i sporu, održivu modu. Kvalitetna i brižljiva izrada su imperativ pri nastanku svakog komada. Kada je nakit u pitanju s obzirom da je svaki komad unikat nije moguće naručiti dva sasvim ista, međutim može se izraditi sličan proizvod po porudžbini. Proizvode izlozene u prodavnici Komuna market ili trenutno imamo na stanju ili ih mozemo izraditi u kraćem vremenskom roku (1-3 dana).
    Za sve reklamacije možete nam se obratiti putem maila edwinafuzz@gmail.com