"Stanlio" (kutija) kućica za svadbene koverte

Materijal: MDF Završna obrada: poliuretanski lak u 20% sjaju Dimenzije: - dužina 44 cm                 - visina 34 cm                 - širina 31 cm

Kutija za svadbene koverte čini "Must have" proizvod za Vaše veselje. Budite originalni, izaberite boju, sami je dekorišite slovima i ukrasima, unesite sebe u svaki element tog savršenog dana. Neka od samog početka bude igra i zadovoljstvo... Možete ga naručiti u beloj, "baby" roze ili mint zelenoj boji....a možemo Vam izaći u susret nekim drugim RAL i NCS tonom (uz malu korekciju cene).
Slanje se vrsi kurirskim sluzbama ili licno na teritoriji Beograda-uz dogovor
Vrsimo reklamacije,da li zamenom proizvoda ili povratom novca.Pri preuzimanju proveriti proizvod,ako ima nejasnoca oko montaze i sklapanja proizvoda slobodno nas kontaktirajte,nakon toga reklamacije ne primamo.
" Charlis carpenters "
    Our goal is innovative design and solutions in every aspect of production from which arises uniqe wooden art."
    Tezimo tome da klijentima ponudimo proizvode koji su po svom dizajnu i konstrukcijskim resenjima inovativni.Moto naseg malog preduzeca je "Thinking outside the box".