" Tree line" -spring drveni zidni čiviluk

Materijal: Hrast Završna obrada: tvrdo prirodno ulje, poliuretanski lak u tri tona. Dimenzije: - visina 21cm                  - širina 19cm                  - dubina 15cm Težina proizvoda 0.6 kg

Boja
Čiviluk od hrastovog drveta ručne izrade, premazan tvrdim uljem. Vrhovi su tonirani poliuretanskim lakom u bojama koje asociraju na proleće. Čiviluk predstavlja imitaciju grane drveta. Na njegova tri vrha se kače stvari. Kompaktan je i ima veliku nosivost. Unikatan dizajn ga čini savršenim ukrasom svakog prostora - bilo da je u pitanju predsoblje, dečija soba, kupatilo ili kancelarija.
Slanje se vrsi kurirskim sluzbama ili licno na teritoriji Beograda-uz dogovor
Vrsimo reklamacije,da li zamenom proizvoda ili povratom novca.Pri preuzimanju proveriti proizvod,ako ima nejasnoca oko montaze i sklapanja proizvoda slobodno nas kontaktirajte,nakon toga reklamacije ne primamo.
" Charlis carpenters "
    Our goal is innovative design and solutions in every aspect of production from which arises uniqe wooden art."
    Tezimo tome da klijentima ponudimo proizvode koji su po svom dizajnu i konstrukcijskim resenjima inovativni.Moto naseg malog preduzeca je "Thinking outside the box".