"Batler" nosač patrona za nespresso i dolče gusto

"Batler", nosač patrona, izrađen je od šperploče i zaštićen akrilnim lakom. Dimenzije proizvoda su: širina - 25cm dužina - 40cm Dolazi u dve varijante za montažu:  sa dvolepljivom trakom (montira se na univer i pločice)  sa magnetnom folijom (montira se na stranice frižidera) Obratite pažnju koju vrstu patrona koristite, Nespresso ili Dolce gusto.

Boja
"Batler"-nosač patrona za Nespresso i Dolce gusto predstavlja idealni proizvod za uštedu prostora u Vašoj kuhinji. Model za Dolce gusto može da nosi jedno pakovanje patrona (16 kom), dok model za Nespresso može da nosi dva ili vise pakovanja. Moguće ga je postaviti na mesta koja inače nisu zauzeta nijednim drugim kuhinjskim pomagalom. Mogućnosti postavke su sledece: lepljenjem sa donje strane kuhinjskog elementa lepljenjem sa unutrašnje strane vrata visećeg kuhinjskog elementa ili lepljenjem na pločice iznad  radne ploče magnetnom trakom za stranicu frižidera "Batler" nosač patrona dolazi u dve varijante, prva sa već montiranom dvolepljivom trakom i kao takav se lepi na sve neporozne površine (ne sme se lepiti na zidove - kida glet masu) i druga varijanta je sa već montiranom magnetnom folijom i kao takav se kači na metalne stranice frižidera. Obratiti pažnju na model patrona pri poručivanju.. da li je za Nespresso ili Dolce gusto.
Slanje se vrsi kurirskim sluzbama ili licno na teritoriji Beograda-uz dogovor
Vrsimo reklamacije,da li zamenom proizvoda ili povratom novca.Pri preuzimanju proveriti proizvod,ako ima nejasnoca oko montaze i sklapanja proizvoda slobodno nas kontaktirajte,nakon toga reklamacije ne primamo.
" Charlis carpenters "
    Our goal is innovative design and solutions in every aspect of production from which arises uniqe wooden art."
    Tezimo tome da klijentima ponudimo proizvode koji su po svom dizajnu i konstrukcijskim resenjima inovativni.Moto naseg malog preduzeca je "Thinking outside the box".