Korpa

Prijavi proizvod

Melanija, maslac za suncanje, 50 g

1.250,00 RSD

Sastav: ulje oraha, ulje šargarepe, ulje semenki maline, ulje semenki kupine, ulje lešnika, prirodni vitamin E, ekstrakt ruzmarina, smilja, žalfije i lavande, eterično ulje lavande, organski shea puter, pčelinji vosak i cink oksid

Cink oksid je mineralni Spf i za razliku od hemijske zaštite spada u fizičku, jer sadrži prave mineralne sastojke koji odbijaju sunčeve zrake poput ogledala, na taj način štiteći kožu bez prodiranja u njene dublje slojeve.

Jako je važno naglasiti da minerali kao blokatoriUV zraka, a u kombinaciji sa prirodnim SPF iz ulja lešnika i semenki maline pružaju visok stepen zaštite i do 30 SPF.

Naša preporuka je da se maslac kombinuje sa uljem iz iste kolekcije i to tako što ćete maslac koristiti u prvim danima izlaganja suncu, a kasnije nastaviti sa uljem. Maslac je takođe bolji izbor u onim satima kada je sunce jače , ali i u danima kada niste na plaži, nego vreme provodite u turističkim obilascima u gradu.

POŽURI! OGRANIČENA KOLIČINA NA STANJU
dana sati minuti sekundi
- +
Dostupnost:Dostupno odmah
Rok za isporuku: 2 do 3 radna dana
Details

Shea puter i pčelinji vosak dodatno neguju kožu zajedno sa svim onim pomoćnim sastojcima iz melanija ulja.

Neto težina 50 g

Reviews

Napišite vašu recenziju i ocenite

You're reviewing: Melanija, maslac za suncanje, 50 g